Biznes-Ekonomia-Finanse, Polityka

ZOMOwska pała na zady polityków!

Mija prawie 3 miesiąc rządów PiS. Mija 3 miesiąc jęczeń, skowytów, wycia i gadania głupot opozycji odcinanej od żłoba. Mija 3 miesiąc Kukiza w sejmie. Mija 3 kolejny miesiąc nowej powyborczej Polski.


Przez te trzy miesiące NIKT, absolutnie NIKT z tej naszej nowej zbawczej ekipy rządowo-prezydencko-sejmowej nie zająknął się na temat powiększającego się naszego długu publicznego. Nazywa się ten dług publicznym bo zaciąga go władza ale jest długiem prywatnym nas wszystkich bo będziemy spłacać go my, nasze dzieci i wnuki i kilka pokoleń jeszcze do przodu. NIKT z tych polityczno – d..okratycznych patafianów nie zająknął się co zrobić by nasz dług zredukować i jak przestawić system naszego państwa na tory takie gdzie nie będzie się trzeba zadłużać u międzynarodowej lichwiarskiej finansjery. NIKT się nie zająknął o tym, że w 1989 międzynarodowe cwaniaki finansowe na spółkę z naszymi komunistycznymi chamami i Żydami (czyli znów Natolin i Puławy), którzy dogadali się przy tzw. Okrągłym Stole, wstawili nasze państwo oficjalnie na tory socjalno – opiekuńcze tzn. na taki model państwa który jest z góry niewydolny ekonomicznie i bez pożyczek i kredytów istnieć nie może. Wstawili po to by doić z nas odsetki, a w dalszej perspektywie przy niewypłacalności, przejmować nasze majątki lub nawet grozić wojną. NIKT z tej polityczno-d..okratycznej zgrai nie zająknie się nawet na ten temat. NIKT nie ma pomysłu co z tym z robić. NIKT o tym nie dyskutuje. NIKT nie mówi jak zmienić system by nie zadłużać Polaków. ONI się strzepią czyj zad usadzić w Trybunale albo że im dupokrację zabierają czyli koryto bo oni w życiu nic nie umieją robić tylko żyć za cudze i siedzieć na urzędowych stołkach. Jeśli nic nie zrobimy z tymi darmozjadami i politykierami od siedmiu boleści to nie tylko wylądujemy tam gdzie Grecja ale zaleje nas jeszcze morze islamskiej hołoty, a Żydzi w końcu dopną swego i zrobią z nas judeopolonię.

Oficjalny stan zadłużenia na dzień dzisiejszy: 1 430 845 749 000 ostatnie trzy zera zmieniają się tak szybko, że nie da się ich zapisać. Wliczając w to długi ukryte dług sięga: 3,5 BILIONA złotych. Licząc sam dług oficjalny bez długów ukrytych i bez prywatnego zadłużenia Polaków gdy go podzielimy przez liczbę Polaków (liczyłem 38 mln) to wyniesie ok. 37,653 zł na głowę każdego. Czteroosobowa rodzina ma więc do spłacenia ponad 150 tys. długu zaciągniętego przez polityków, o ile jeszcze nie ma swojego kredytu np. na mieszkanie.

Oby Polska rosła w …